Yhteystiedot

Osoite:

Kajaanin Junnu Hokki 68 ry

Kuntokatu 13

87100 KAJAANI

Y-tunnus: 10662315

Laskuttajat huom! Hyväksymme laskut vain ko osoitteeseen osoitettuna. Laskussa tulee olla myös viite tilanneesta joukkueesta/toimihenkilöstä tai lasku tulee osittaa seuran lisäksi joukkueelle. 

Epäselvissä tapauksissa ottakaa yhteys seuran rahastonhoitajaan jo ennen laskutusta.

 

Junnuhokin yhteystiedot

Valmennuspäällikkö

Kimmo Happo 044 597 2346 valmennuspaallikko@junnuhokki.fi

Taitovalmentaja

Janne Leppänen 045 2023654 taitovalmentaja@junnuhokki.fi

Puheenjohtaja

Janne Heikkinen 044 734 4273 puheenjohtaja@junnuhokki.fi

Varapuheenjohtaja

Pasi Laakkonen 040 821 6141 varapuheenjohtaja@junnuhokki.fi

Sihteeri

Jaana Laakkonen 040 7555454 sihteeri@junnuhokki.fi

Rahastonhoitaja

Sirpa Niemi 044 378 5073 rahastonhoitaja@junnuhokki.fi

Mv:valmentajat

Pasi Häkkinen, Lari Kukkohovi

Kioskivastaava

Taina Klemetti kioskivastaava@junnuhokki.fi

Joukkueet

F2 F1 E2 E1 D2 D1 C2 C B