10 9 2.3-8.3.2020



MAANANTAI

AREENA
14:30-15.30 Sinitakit
10.45-11.45 Pelijäät F2/F1
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 C1/C2
18.30-19.30 Yleisö mailaton
19.45-20.45

yleisö maila
21.00-22:15 Kiekkokarjut
HARKKAHALLI
10.00-14.00 mailavuoro yleisä(ilmainen)
15.30-16.30
16.45-17.45 F1
18.00-19.00 E1
19.15-20.15
20.30-21.45 Kaupunki

TIISTAI

AREENA
9.45-10.45 Edustus
11.00-12.00 C1/C2
13.00-15.00 yleisö mailavuoro(ilmainen)
16.00-17.00
17.15-18.15 Taika
18.30-19.30 A
19.45-20.45 D1/D2
21.00-22.00 L-Team
HARKKAHALLI
7.15-8.15 Myyntipalvelu J.Lukkari
10.45-11.45 E1-E2 pelijää
12.00-14.00 yleisö mailaton(ilmainen)
16.45-17.45 Taika
18.00-19.00 Kiekkokoulu(perhejää, ei ohjaajia)
19.15-20.15 C1/C2
20.30-21.45 Rakentajat

KESKIVIIKKO

AREENA
7.15-8.30 KaiPr
9.45-10.45 Edustus
16.00-17.00 A
17.15-20.45 HOKKI-Ipk
18.30-19.30
21.00-22.00 Hokki naiset
21.00-22:15 Harraste vuoro vapaana
HARKKAHALLI
10.00-11.00
11.15-15.00 yleisö mailavuoro(ilmainen)
15.15-17.30 yleisö mailaton(ilmainen)
18.00-19.00 F1
19.15-20.15
20.30-21.45 Vaihokki/Broilers

TORSTAI

AREENA
10.00-11.00 C1/C2
14.30-15.30 Eagle Boys
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 Taika
18.30-19.30 A
19.45-20.45
21.00-22.15

Kiekkokarjut

HARKKAHALLI
10.00-12.00 Yleisö mailaton(ilmainen)
12.15-15.15 Yleisö mailavuoro(ilmainen)
15.30-16.30 Kiekkokerho(perhejää ei ohjaajia hiihtolomalla) 11- 14- vuotiaille, ei lisenssiharrastajille.
16.45-17.45 C2, joka toinen viikko C1/C2
18.00-19.00 F2
19.15-20.15 E
20.30-21.45 Matto Karjalainen

PERJANTAI

AREENA
9.45-10.45 Edustus
14.15-15.45 Raja/KaiPr
16.00-17.00 C1/C2
17.15-18.15 D2
18.30-19.30 B
19.45-20.45 A
21.00-22.15 Harraste vuoro vapaana

HARKKAHALLI
10.00-13.00 yleisö mailavuoro(ilmainen)
13.15-15.15 yleisö mailaton(ilmainen)
15.30.16.30
16.45-17.45
18.00-19.00 F1
19.15-20.15 Taika
20.30-21.45 Kiekko 2000 juniorit

LAUANTAI

AREENA




14.00-16.45 A-KEupa Ht

HARKKAHALLI
7.45-8.45 Myyntipalvelu J.Lukkari
9.00-12.00 Taika
12.15-14.15 Mailaton yleisö vuoro(ilmainen)
14.30-16.30 Mailavuoro (ilmainen)
17.45-18.45 Yleisö maila
19.00-20.15 One Timer
21.00-22.15 Kiekko-2000

SUNNUNTAI


AREENA
9.00-11.00 Taika
12.00-14.45 B-Sport akatemia
17.00-17.45 LUISTELUKOULU
17.45-18.30 KIEKKOKOULU
18.45-20.00 Jääkotkat
20.15-21.30 VAihokki/Broilers
HARKKAHALLI
8.45-10.45 Yleisö mailaton
12.00-15.00 yleisö mailavuoro(ilmainen)
16.45-17.45 F2
18.00-19.15 Tyttökiekko
19.30-20.45
Lhc Terra