Vko 40 30.9.-5.10.2019



MAANANTAI

AREENA
14:15-15.30 Sinitakit
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 B/C1
18.30-19.30 yleisövuoro mailaton
19.45-20.45 C2
21.00-22:15 Kiekkokarjut
HARKKAHALLI
8.00-10.00 Akatemia 2. aste
15.30-16.30 F1/E tehojää
16.45-17.45 E
18.00-19.00 Mv:t
19.15-20.15 D
20.30-21.45 Kaupunki

TIISTAI

AREENA
7.15-8.15 Myyntipalvelu J.Lukkari
9.45-10.45 Edustus
13.00-14.45 Akatemia 2.aste
15.00-15.45 yleisö
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 Taika
18.30-19.30 A
19.45-20.45 B
21.00-22.15 L-Team
HARKKAHALLI
15.30-16.30 Yläkoulu akatemia
16.45-17.45 Taika
18.00-19.00 C1
19.15-20.15 Yleisö maila
20.30-21.45 Rakentajat

KESKIVIIKKO

AREENA
7.15-8.30 KaiPr
9.45-10.45 Edustus
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 E2
18.30-19.30 A
19.45-20.45 Hokki naiset(harraste)
21.00-22:15 vapaa harrastevuoro!!!
HARKKAHALLI
15.30-16.30 Yläkouluakatemia
16.45-17.45 D1/D2
18.00-19.00 F1
19.15-20.15 E1
20.30-21.45 Vaihokki/Broilers

TORSTAI

AREENA
8.00-9.30 Akatemia 2.aste
14.15-15.30 Eagle Boys
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 Taika
18.30-19.30 B/C1
19.45-20.45 A
21.00-22.15

Kiekkokarjut

HARKKAHALLI
15.30-16.30 seurakunta
16.45-17.45 C2, joka toinen viikko C1/C2
18.00-19.00 F2
19.15-20.15 E
20.30-21.45 Matto Karjalainen

PERJANTAI

AREENA
9.45-10.45 Edustus
14.15-15.45 Raja/Kaipr
16.00-17.00 B
17.00-21.00
HOKKI-PELIITAT
18.30-19.30
19.45-20.45
21.00-22.15 vapaa harrastevuoro!!!

HARKKAHALLI
15.15-16.15 D1/D2
16.30-17.30 C1/C2
17.45-18.30 A
19.15-20.15 Taika(vanhajää)
20.30-21.45 Kiekko-2000 juniorit

LAUANTAI

AREENA
7.45-8.45 Myyntipalvelu J. Lukkari
9.15-10.00 Edustus
10.50-12.15 E1r-Yjk
12.15-15.00 B-Hermes
15.00-17.45 A-Roki
18.00-19.30 E1-Sups
HARKKAHALLI
9.00-11.00 Taika
14.00-15.30 D1-Roki
16.30-17.30 Tyttökiekko
17.45-18.45 Yleisö maila
19.00-20.15 One Timer
20.30-21.45 Kiekko-2000

SUNNUNTAI


AREENA
9.00-11.00 Taika
11.00-14.00 A-Tps ak
14.00-16.45 B-Roki
17.00-17.45 LUISTELUKOULU
17.45-18.30 KIEKKOKOULU
18.45-20.00 Jääkotkat
20.15-21.30 VAihokki/Broilers

HARKKAHALLI
9.45-10.45
Yleisö mailaton
12.15-13.35 D2-K-Laser
14.00-15.30 D1r-K-LAser
17.00-18.30 D1w-Ahmat
17.15-18.15 F2(Peruttu)
18.30-19.30 Tyttökiekko(Peruttu)
19.45-20.45
Lhc Terra