Vko 42 12.10.-18.10.2020



MAANANTAI

AREENA
9.30-11.00 Edustus
14.30-15.30 Sinitakit
16.00-17.00
17.15-18.15 U16
18.30-19.30 Yleisöluistelu (mailaton)
19.45-20.45
U15/U14
21.00-22:15 Kaupunki


HARKKAHALLI

9.00-10.00 U15/U16
10.15-11.15 U14/U13
13.00-15.00 Yleisö mailavuoro (kausikortti)
16.45-17.45 U11/U12
18.00-19.00 MV- Jää U9-U13
19.15-20.15 U13
20.30-21.45 Kiekkokarjut


TIISTAI

AREENA
07.15-08.15 Myyntipalvelu J. Lukkari
9.30-11.00 Edustus
13.00-14.45
15.00-15.45
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 TaiKa
18.30-19.30 TaiKa
19.45-20.45 U20
21.00-22.00 L- Team

HARKKAHALLI
9.00-10.00 U18
10.15-11.15
U12/U11
11.30-12.30 U13/U14
13.00-15.00 Yleisö mailaton (kausikortti)
16.45-17.45 u15
18.00-19.00 U9/U10
19.15-20.15 U16/U18
20.30-21.45 Rakentajat

KESKIVIIKKO

AREENA
7.15-8.15 KaiPr
9.30-11.00 Edustus
16.00-17.00 U13
17.15-18.15 PERHEJÄÄ(syysloma ei perhejäätä)
18.30-19.30 U20
19.45-20.45 Hokki naiset
21.00-22:15 Harraste vuoro vapaana
HARKKAHALLI
11.15-12.15 U18
13.00-15.00 Yleisö Mailavuoro (kausikortti)
16.45-17.45 U12
18.00-19.00 U8
19.15-20.15 U11
20.30-21.45 Vaihokki/Broilers

TORSTAI

AREENA
9.30-11.00 Edustus
14.30-15.30 Eagle Boys
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 Taika
18.30-19.30 U18 /U14 joka toinen viikko
19.45-20.45 U20
21.00-22.15

Matto Karjalainen

HARKKAHALLI
9.00-10.00 u11/U12
10.15-11.15 U15/U16
11.30-12.30 U18
13.00-15.00 Yleisö mailaton (kausikortti)
16.45-17.45 U13
18.00-19.00 U9/U10
19.15-20.15 U16
20.30-21.45 Kiekkokarjut

PERJANTAI

10.00-11.00 Edustus
12.00-14.00 Yleisö (mailaton)
14.15-15.45 Raja/KaiPr
16.00-17.00 U18
17.15-18.15 U14/U15
18.30-19.30 U11/U12
19.45-20.45 U20
21.00-22.15 Maanrakennus Heikkinen

HARKKAHALLI
9.00-21.30 U13 turnaus järjestäjä erotuomarit
16.45-17.45
18.00-19.00 EI vakio vuoroja
19.15-20.15
20.30-21.45 Kiekko 2000 juniorit

LAUANTAI

AREENA
7.45-8.45 Myyntipalvelu J.Lukkari
10.45-12.45 U15-Cowboys
12.45-15.30 U20-Sapko
15.30-19.45 Hokki-Hermes
HARKKAHALLI
9.00-11.00 Taika
11.15-14.15 mailavuoro kausikorttilaiset
14.30-16.30 mailaton kausikorttilaiset
17.45-18.45 Yleisö maila
19.00-20.00 One Timer
20.15-21.30 Kiekko-2000

SUNNUNTAI


AREENA
9.00-11.00 Taika
14.00-16.45 U20-Jokipojat


17.00-17.45 luistelukoulu
17.45-18.30 Kiekkokoulu
18.45-20.00 Jääkotkat
20.15-21.30 VAihokki/Broilers
HARKKAHALLI
yleisö vuoro peruttu
9.00-21.30 U12 turnaus järjestejät erotuomarit
15.30-16.30 Ei vakiovuoroja
16.45-17.45
19.30-20.45