Vko 43 19.10-25.10.2020



MAANANTAI

AREENA
10.00-11.00 Edustus
14.30-15.30 Sinitakit
16.00-17.00 U16
17.15-18.15 Mv koulutus Demojää Sjl
18.30-19.30 Yleisöluistelu (mailaton)
19.45-20.45
U15/U14
21.00-22:15 Kaupunki


HARKKAHALLI

8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30
Tehojää U10-U12
16.45-17.45 U11/U12
18.00-19.00 Valokuvaus
19.15-20.15
20.30-21.45 Kiekkokarjut


TIISTAI

AREENA
07.15-08.15 Myyntipalvelu J. Lukkari
10.00-11.00 Edustus
15.00-15.45 Yleisöluistelu (maila)
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 TaiKa
18.30-19.30 TaiKa
19.45-20.45 U20
21.00-22.00 L- Team

HARKKAHALLI
13.00-15.00 Akatemia 2. aste
15.30-16.30 Tehojää U13-U14
16.45-17.45 u15
18.00-19.00 U9/U10
19.15-20.15 U16/U18
20.30-21.45 Rakentajat

KESKIVIIKKO

AREENA
7.15-8.15 KaiPr
9.30-11.00 Edustus
16.00-17.00 U13
17.15-18.15 PERHEJÄÄ
18.30-19.30 U20
19.45-20.45 Hokki naiset
21.00-22:15 Harraste vuoro vapaana
HARKKAHALLI
15.30-16.30 Yläkouluakatemia U16/U15/ mv
16.45-17.45 U12/U11
18.00-19.00 U8
19.15-20.15 U14/15 demojää Slj
20.30-21.45 Vaihokki/Broilers

TORSTAI

AREENA
9.30-11.00 Edustus
14.30-15.30 Eagle Boys
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 Taika
18.30-19.30 U18 /U14 joka toinen viikko
19.45-20.45 U20
21.00-22.15

Matto Karjalainen

HARKKAHALLI
8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Yläkouluakatemia U15/U14/Mv
16.45-17.45 U13
18.00-19.00 U9/U10
19.15-20.15 U16
20.30-21.45 Kiekkokarjut

PERJANTAI

10.00-11.00 Edustus
14.15-15.45 Raja/KaiPr
16.00-17.00 U18
17.15-18.15 HOKKI-Ipk
18.30-19.30
19.45-20.45
21.00-22.15 Maanrakennus Heikkinen

HARKKAHALLI
15.30.16.30 Kiekkokerho 11- 14- vuotiaille, ei lisenssiharrastajille
16.45-17.45 U20
18.00-19.00 Tyttökiekko
19.15-20.15 Taika
20.30-21.45 Kiekko 2000 juniorit

LAUANTAI

AREENA


7.30-21.30 TAIKA kisat
HARKKAHALLI
7.45-8.45 Myytipalvelu J.Lukkari
9.30-12.45 U10 Leijonaliiga
13.00-13.50 U11-Ipk B
14.05-14.55 U11 ipk -Sups
15.10-16.00 U11-Ipk
16.15-17.05 U11ipk- Sups
17.50-18.45 Yleisö maila
19.00-20.00 One Timer
20.15-21.30 Kiekko-2000

SUNNUNTAI


AREENA
9.00-10.10 Taika
10.25-11.45 U13r-Soki
12.00-14.00 U16-Ipk
14.00-16.45 U20-Kärpät ak
17.00-17.45 Luistelukoulu
17.45-18.30 Kiekkokoulu
18.45-20.00 Jääkotkat
20.15-21.30 VAihokki/Broilers
HARKKAHALLI
8.45-10.30 Yleisö mailaton
11.45-13.45 U14-Ipk 3x20min
14.00-15.30 U13w-Roki
15.30-16.30 U9/U10
16.45-17.45 U8
19.30-20.45
Lhc Terra