Vko 8 17.2-23.2.2020



MAANANTAI

AREENA
14:30-15.30 Sinitakit
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 B/C1
18.30-19.30 Yleisö mailaton
19.45-20.45

C2
21.00-22:15 Kiekkokarjut
HARKKAHALLI
8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 F1/E tehojää
16.45-17.45 E
18.00-19.00 mv:t
19.15-20.15 D
20.30-21.45 Kaupunki

TIISTAI

AREENA
9.45-10.45 Edustus
13.00-14.45 Akatemia 2.aste
15.00-15.45 yleisö (mailavuoro)
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 Taika
18.30-19.30 A
19.45-20.45 B
21.00-22.00 L-Team
HARKKAHALLI
7.15-8.15 Myyntipalvelu J.Lukkari
15.30-16.30 Yläkoulu akatemia
16.45-17.45 Taika
18.00-19.00 Kiekkokoulu
19.15-20.15 C1
20.30-21.45 Rakentajat

KESKIVIIKKO

AREENA
7.15-8.30 KaiPr
9.45-10.45 Edustus
16.00-17.00 edustus
17.15-18.15 E2
18.30-19.30 A
19.45-20.45 Hokki naiset
21.00-22:15 Harraste vuoro vapaana
HARKKAHALLI
15.30-16.30 Yläkouluakatemia
16.45-17.45 D1/D2
18.00-19.00 F1
19.15-20.15 E1
20.30-21.45 Vaihokki/Broilers

TORSTAI

AREENA
8.00-9.30 Akatemia 2.aste
14.30-15.30 Eagle Boys
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 Taika
18.30-19.30 B/C1
19.45-20.45 A
21.00-22.15

Kiekkokarjut

HARKKAHALLI
15.30-16.30 Kiekkokerho 11- 14- vuotiaille, ei lisenssiharrastajille, jos haluat mukaan ota yhteys Pasi Nieminen 044-7444249
16.45-17.45 C2, joka toinen viikko C1/C2
18.00-19.00 F2
19.15-20.15 E
20.30-21.45 Matto Karjalainen

PERJANTAI

AREENA
9.45-10.45 Edustus
14.15-15.45 Raja/KaiPr
16.00-17.00 C1/C2
17.00-20.45 HOKKI-Ketterä
18.30-19.30
19.45-20.45
21.00-22.15 Harraste vuoro vapaana

HARKKAHALLI
15.30.16.30 Tehojää D1/D2
16.45-17.45 F1
18.00-19.00 A
19.15-20.15 Taika
20.30-21.45 Kiekko 2000 juniorit

LAUANTAI

AREENA
10.00-10.30 Edustus
11.30-13.00 D2-Ahmat
13.00-15.45 C-Jukurit
15.45-18.30 A-Liki/kärpät

HARKKAHALLI
7.45-8.45 Myyntipalvelu J.Lukkari
9.00-11.00 Taika
11.15-13.00 Mailavuoro kausikorttilaisille(kausikortteja voi ostaa kajaanin infosta tai kaukavedestä)
14.45-16.30 Mailavuoro kausikorttilaisille(kausikortteja voi ostaa kajaanin infosta tai kaukavedestä)
17.45-18.45 Yleisö maila
19.00-20.15 One Timer
21.00-22.15 Kiekko-2000

SUNNUNTAI


AREENA
9.00-11.00 Taika
11.15-12.35 D1w-Soki
12.50-14.10 D1r-K-LAser
14.10-17.00 A-Jht
17.00-17.45 LUISTELUKOULU kevätkausi jatkuu mukaan mahtuu uusia harrastajia
17.45-18.30 KIEKKOKOULU kevätkausi jatkuu mukaan mahtuu uusia harrastajia
18.45-20.00 Jääkotkat
20.15-21.30 VAihokki/Broilers
HARKKAHALLI
8.45-10.45 Yleisö mailaton
11.45-13.05 E2-Mujk
13.20-14.45 E1w-Teki
15.10-16.30 D2-Kiilat
16.45-17.45 F2
18.00-19.15 Tyttökiekko
19.30-20.45
Lhc Terra