Vko 8 22.-28.2.2021



MAANANTAI

AREENA
9.00-10.00 3.aste
14.30-15.30 Sinitakit
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 U16
18.30-19.30 Yleisöluistelu (mailaton)
19.45-20.45
U15/U14
21.00-22:15 Kaupunki



HARKKAHALLI

8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30
Tehojää U10-U12
16.45-17.45 U11/U12
18.00-19.00 MV- Jää U9-U13
19.15-20.15 U13
20.30-21.45 Kiekkokarjut


TIISTAI

AREENA
9.30-11.00 Edustus
15.00-15.45 Yleisöluistelu (maila)
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 TaiKa
18.30-19.30 TaiKa
19.45-20.45 U20
21.00-22.00 L- Team

HARKKAHALLI
7.15-8.15 Tiistaiaamun perinteinen
13.15-15.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Tehojää U13-U14
16.45-17.45 U15
18.00-19.00 U9/U10
19.15-20.15 U16/U18
20.30-21.45 Rakentajat

KESKIVIIKKO

AREENA
7.15-8.15
9.30-11.00
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 Perhejää
18.30-19.30 U20
19.45-20.45 HOkki naiset
21.00-22:15


HARKKAHALLI
15.30-16.30 Yläkouluakatemia U16/U15/ mv
16.45-17.45 U12/U11
18.00-19.00 U8
19.15-20.45 Sjl koulutus KAinuu U15 Pelitälli ottelu 2x25min
21.00-22.15 Vaihokki/Broilers

TORSTAI

AREENA
9.30-11.00
14.30-15.30 Eagle Boys
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 Taika
18.30-19.30 U20
19.45-20.45 U14
21.00-22.15

Matto Karjalainen

HARKKAHALLI
8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Yläkouluakatemia U15/U14/Mv
16.45-17.45 U13
18.00-19.00 U9/U10
19.15-20.15 U16
20.30-21.45 Kiekkokarjut

PERJANTAI

10.00-11.00 Edustus
14.15-15.45 Raja/KaiPr
16.00-17.00 U18
17.15.18.15 U13
18.30-19.30 U11/U12
19.45-20.45 U20
21.00-22.15 Maanrakennus Heikkinen

HARKKAHALLI
15.30.16.30 Kiekkokerho 11- 14- vuotiaille, ei lisenssiharrastajille
16.45-17.45 U15/U14
18.00-19.00 Tyttökiekko
19.15-20.15 Taika
20.30-21.45 Kiekko 2000 juniorit

LAUANTAI

AREENA
10.15-11.15 Taika
11.30-13.00 U14-Kärpät
13.30-14.30 U16
15.45-19.30 HOKKI-KEupa
19.30-22.15
HARKKAHALLI
7.45-8.45 Näyhä
9.00-10.30 Taika
10.55-11.45 U11-Kk-81 pienpelit 2x20min juokseva aika
11.55-12.45 Sups-Kallsi pienpelit(vanhajää) jäänajo pelin jälkeen
13.00-13.50 U11-Kallsi pienpelit 2x20min juokseva aika
14.00-14.50 Sups-Kk-81(vanhajää) pienpelit 2x20min juokseva aika
15.30-17.00 U13w-Kärpät
17.45-18.45 Yleisö maila
19.00-20.00 One Timer
20.15-21.30 Kiekko-2000

SUNNUNTAI


AREENA
9.00-11.00 Taika
11.15-12.35 U13r-K-Laser
13.00-14.20 U13w-Kkp
14.35-16.00 U14-Kärpät
17.00-17.45 Luistelukoulu
17.45-18.30 Kiekkokoulu
18.45-20.00 Jääkotkat
20.15-21.30 VAihokki/Broilers
HARKKAHALLI
8.45-10.30 Yleisö mailaton
10.45-11.30 Perhejää 2
11.30-12.15 Perhejää 3
12.30-13.20 U12-Kalpa k
13.35-14.25 Sups u12-kalpa m
15.05-15.55 U12-Kalpa m
16.10-17.00 Sups u12-kalpa k




17.15-18.15 U8
18.30-19.45
Vaihokki/Broilers