Viikko 1 3.-9.1.2022

YLEISÖVUOROT JA VAPAAVUOROT OVAT AINA MAKSULLISIA, ELLEI TOISIN ILMOITETA. MAKSUNA KÄY LUISTELUUN OIKEUTTAVA KAUSIKORTTI, JOTA MYYDÄÄN KAUKAVEDESSÄ JA KAJAANI INFON KASSALLA KAUPUNGINTALOLLA. HALLILLA MAKSUN VOI SUORITTAA MOBILEPAY-SOVELLUKSELLA, KÄYTTÄMÄLLÄ KOODIA 89284. KAUSIKORTTI TAI MAKSUKUITTI MOBILEPAY-SOVELLUKSESTA ON ESITETTÄVÄ PYYDETTÄESSÄ HALLIMESTARILLE.

AREENA
MAANANTAI

10.30-11.30 Edustus
14.30-15.30 Sinitakit
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 U13/U14
18.30-19.30 Yleisöluistelu (mailaton)
19.45-20.45 U16/U15
21.00-22:15 Ville&Väykkä

Harjoitushalli
Maanantai

15.30-16.30
16.45-17.45 U11/U12
18.00-19.00 U9/U10
19.15-20.15 U18
20.30-21.45 Kiekkokarjut

Areena
TIISTAI

10.30-11.30 Edustus
15.00-15.45 Yleisöluistelu (maila)
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 TaiKa
18.30-19.30 TaiKa
19.45-20.45 U20
21.00-22.00 L- Team

Harjoitushalli
Tiistai

7.15-8.15 Tiistaiaamun perinteinen

15.30-16.30 U14
16.45-17.45 Mv u9-U13
18.00-19.00 U15
19.15-20.15 U16
20.30-21.45 Rakentajat

Areena
Keskiviikko

7.15-8.15
10.30-11.30 Edustus
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 U13
18.30-19.30 U20
19.45-20.45 Hokki NAiset
21.00-22:15 Kaupunki

Harjoitushalli
Keskiviikko

15.30-16.30 U18
16.45-17.45  U16/U15
18.00-19.00 U8
19.15-20.15 U11/U12
20.30-21.45 Vaihokki/Broilers

Areena
TORSTAI

10.00-11.00 Edustus
14.30-15.30 Eagle Boys
16.00-17.00 U20
17.15-18.15 Taika
18.30-19.30 U9/U10
19.45-20.45 U14
21.00-22.15 Matto Karjalainen

Harjoitushalli
Torstai

10.00-17.45 U13 Pelitälli

18.00-19.00 U11

19.15-20.15

20.30-21.45 Kiekkokarjut

Areena
PERJANTAI

14.15-15.45 Raja/KaiPr
16.00-17.00 U13
17.15-18.15 U20
18.30-19.30 U18
19.45-20.45 U14
21.00-22.15 Maanrakennus Heikkinen

Harjoitushalli
Perjantai

15.30-16.30 U12
16.45-17.45 U9/U10

18.00-19.00 Tyttökiekko
19.15-20.15 Taika
20.30-21.45 Kiekko 2000 juniorit

Areena
LAUANTAI

13.00-14.00 U9

Harjoitushalli
LAUANTAI

7.45-8.45 Näyhä
9.00-12.00 Taika

12.15-13.15 kausikortti(mailaton)

13.30-17.30 kausikortti (maila)

17.45-18.45 Yleisö maila
19.00-20.00 One Timer
20.15-21.30 Kiekko-2000

Areena
Sunnuntai

9.00-11.00 Taika

12.00-14.45 U16-Ipk/KK

15.00-16.00 U9

19.30-20.45 Jääkotkat

Harjoitushalli
Sunnuntai

8.45-10.30 Yleisö mailaton

10.45-15.15 kausikortti (maila)

15.30- 16.30 Tytöt

16.45-17.45 U8

18.00-19.15 Vaihokki/Broilers

19.30-20.45 Lhc Terra