Viikko 12 22.3-3-28.3.2021

Areena
MAANANTAI

9.30-10.30 3.aste
14.30-15.30 Sinitakit
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 U16
18.30-19.30 Yleisöluistelu (mailaton)
19.45-20.45 U15/U14
21.00-22:15 Kaupunki

Harjoitushalli
Maanantai

8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Tehojää U10-U12
16.45-17.45 U11/U12
18.00-19.00 MV- Jää U9-U13
19.15-20.15 U13
20.30-21.45 Kiekkokarjut

Areena
TIISTAI

9.30-11.00 Edustus
15.00-15.45 Yleisöluistelu (maila)
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 TaiKa
18.30-19.30 TaiKa
19.45-20.45 U20
21.00-22.00 L- Team

Harjoitushalli
Tiistai

7.15-8.15 Tiistaiaamun perinteinen
13.15-15.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Tehojää U13-U14
16.45-17.45 U15
18.00-19.00 U9/U10
19.15-20.15 U16/U18
20.30-21.45 Rakentajat

Areena
Keskiviikko

7.15-8.15
9.30-11.00
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 Perhejää
18.30-19.30 U20
19.45-20.45 Hokki naiset
21.00-22:15

Harjoitushalli
Keskiviikko

15.30-16.30 Yläkouluakatemia U16/U15/ mv
16.45-17.45 U12
18.00-19.00 U8
19.15-20.15 U11
20.30-21.45 Vaihokki/Broilers

Areena
TORSTAI

9.30-11.00
14.30-15.30 Eagle Boys
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 Taika
18.30-19.30 U20
19.45-20.45 U16
21.00-22.15 Matto Karjalainen

Harjoitushalli
Torstai

8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Yläkouluakatemia U15/U14/Mv
16.45-17.45 U13
18.00-19.00 U9/U10
19.15-20.30 o7 pelitälli Kainuu
20.45-22.00 Kiekkokarjut

Areena
PERJANTAI

14.15-15.45 Raja/KaiPr
16.00-17.00 U18
17.15.18.15 U13
18.30-19.30 U11/U12
19.45-20.45 U20
21.00-22.15 Maanrakennus Heikkinen

Harjoitushalli
Perjantai

15.30.16.30 Kiekkokerho 11- 14- vuotiaille, ei lisenssiharrastajille
16.45-17.45 U15/U14
18.00-19.00 Tyttökiekko
19.15-20.15 Taika
20.30-21.45 Kiekko 2000 juniorit

Areena
Lauantai

9.00-11.00 Taika
11.15-17.15 U11 Pelitälli

17.30-18.30 Taika

Harjoitushalli
Lauantai

7.45-8.45 Näyhä
10.40-12.00 U14-Kkp
12.15-17.30 Tytöt Pelitälli
13.45-17.30
17.45-18.45 Yleisö(Maila)
19.00-20.00 One Timer
20.15-21.30 Kiekko-2000

Areena
Sunnuntai

9.00-11.00 Taika
11.15-12.45 U13-HAu
13.00-15.00 U15-Cowboys
15.15-16.45 U14-Jht s
17.00-17.45 Luistelukoulu KAUDEN PÄÄTÖS
17.45-18.30 Kiekkokoulu KAUDEN PÄÄTÖS
18.45-20.00 Jääkotkat
20.15-21.30 VAihokki/Broilers

Harjoitushalli
Sunnuntai

8.45-10.30 Yleisö mailaton
10.45-11.30 Perhejää KAUDEN PÄÄTÖS
11.30-12.15 Perhejää KAUDEN PÄÄTÖS

12.30-14.00 kausikorttilaiset maila

14.30-16.00 U13-Hau
16.45-17.45 U8
18.00-19.15 Vaihokki/Broilers