Viikko 2 9.1.-15.1.2023

Areena
MAANANTAI

10.30-11.30

16.00-17.00 Edustus

17.15-18.15 U20
18.30-19.30 Yleisöluistelu (mailaton)
19.45-20.45 U18
21.00-22:15 Kiva Ht

Harjoitushalli
Maanantai

8.00-10.00 Akatemia 2. aste

15.30-16.30 Taika
16.45-17.45 U9/U10
18.00-19.00 Mv:t
19.15-20.15 U11/U12
20.30-21.45 Kiekkokarjut

Areena
TIISTAI

11.00-12.00  Edustus

14.30-15.45 yleisö(maila)

16.00-17.00 U18
17.15-18.15 Taika
18.30-19.30 Taika
19.45-20.45 U20
21.00-22:00 L-Team

Harjoitushalli
Tiistai

7.15-8.15 Tiistaiaamun perinteinen

13.15-14.45 Akatemia 2.aste

15.30-16.30 Tehojää U10-U12
16.45-17.45 U11/U12
18.00-19.00 U15
19.15-20.15 U13/U14
20.30-21.45 Rakentajat

Areena
Keskiviikko

11.00-11.45 Edustus

14.45-15.45 Taika

16.00-17.00 U15
17.15-21.00 HOKKI-Jokp
18.30-19.30
19.45-20.45
21.00-22:15 Kaupunki

Harjoitushalli
Keskiviikko

7.15-8.00 Millog

15.30-16.30 Yläkouluakatemia/Mv
16.45-17.45 kiekkokoulu/U8

18.00-19.00 U20
19.15-20.15 Naiset
20.30-21.45 Vaihokki/Broilers

Areena
TORSTAI

11.00-12.00 Edustus
14.30-15.30 Eagle Boys
16.00-17.00 U20
17.15-18.15 Taika
18.30-19.30 U13/U14
19.45-20.45 U15
21.00-22.15 Matto Karjalainen

Harjoitushalli
Torstai

8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30
16.45-17.45 U10/U9
18.00-19.00 U18
19.15-20.15 U11/U12
20.30-21.45 Kiekkokarjut

Areena
PERJANTAI

11.00-11.45 Edustus
14.15-15.45 Raja/KaiPr
16.00-17.00 U20
17.15.21.00   HOKKI-K-Vantaa
18.30-19.30
19.45-20.45

21.00-22.15

Harjoitushalli
Perjantai

15.30.16.30 Kiekkokerho 11- 14- vuotiaille, ei lisenssiharrastajille alkaa syyskuu3.
16.45-17.45 U18
18.00-19.00 Tyttökiekko
19.15-20.15 Taika
20.30-21.45 Kiekko 2000 juniorit

Areena
LAUANTAI

9.00-10.00

12.00-13.45 LASTEN TAPAHTUMA Back to the jäähalli

13.45-16.30 U20-Hpk

17.00-19.45 U18-Tappara

Harjoitushalli
LAUANTAI

7.45-8.45 Näyhä
9.00-12.00 Taika

12.15-16.15 U9 leijonaliiga

16.30-17.30 kausikorttilaiset mailaton

17.45-18.45 Yleisö maila
19.00-20.00 One Timer
20.15-21.30 Kiekko-2000

Areena
Sunnuntai

9.00-11.00 Taika

11.15-12.45 U11-Teki

15.30-16.30 U9

17.00-17.45 Perhejää

17.45-18.30 LUISTELUKOULU

18.45-20.00 Jääkotkat

20.15-21.30 Lhc Terra

Harjoitushalli
Sunnuntai

8.45-10.30 Yleisö mailaton

10.45-13.45 KAusikorttilaiset(maila)

14.00-15.00 U18 easyhockey

15.30-16.30 Tytöt
16.45-17.45 U8

18.00-19.00 Taika

19.15-20.30 Vaihokki/Broilers