Viikko 32 9.8-15.8.2021

Areena
MAANANTAI

10.00-11.30
14.30-15.30 Sinitakit
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 U13/U14
18.30-19.30 Yleisöluistelu (mailaton)
19.45-20.45 U16/U15
21.00-22:15 Kaupunki

Harjoitushalli
Maanantai

8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Yläkouluakatemia/laukauksen tehostaminen
16.45-17.45 U11/U12
18.00-19.00 U9/U10
19.15-20.15 U18
20.30-21.45 Kiekkokarjut

Areena
TIISTAI

9.30-11.00 Edustus
15.00-15.45 Yleisöluistelu (maila)
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 TaiKa
18.30-19.30 TaiKa
19.45-20.45 U20
21.00-22.00 L- Team

Harjoitushalli
Tiistai

7.15-8.15 Tiistaiaamun perinteinen
13.15-15.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Tehojää U13-U14
16.45-17.45 MV:T
18.00-19.00 U15
19.15-20.15 U16
20.30-21.45 Rakentajat

Areena
Keskiviikko

7.15-8.15
10.00-13.00 Edustus
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15  Syyskuu 8. Perhejää /U18 siihen asti
18.30-19.30 U20
19.45-20.45 Hokki naiset
21.00-22:15

Harjoitushalli
Keskiviikko

15.30-16.30 Yläkouluakatemia U16/U15/ mv
16.45-17.45 U13/U14
18.00-19.00 U8
19.15-20.15 U11/U12
20.30-21.45 Vaihokki/Broilers

Areena
TORSTAI

10.00-11.30 Edustus

14.30-15.30 Eagle Boys
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 Taika
18.30-19.30 U13/U14
19.45-20.45 U18
21.00-22.15 Matto Karjalainen

Harjoitushalli
Torstai

8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Tehojää U10/U11/U12
16.45-17.45 U11/U12
18.00-19.00 U9/U10
19.15-20.15 U20
20.45-22.00 Kiekkokarjut

Areena
PERJANTAI

14.15-15.45 Raja/KaiPr
16.00-17.00 U16/U15
17.15.18.15 U18
18.30-19.30 U20
19.45-20.45 Naiset/U17
21.00-22.15 Maanrakennus Heikkinen

Harjoitushalli
Perjantai

15.30.16.30 Kiekkokerho 11- 14- vuotiaille, ei lisenssiharrastajille
16.45-17.45 U9/U10
18.00-19.00 Tyttökiekko
19.15-20.15 Taika
20.30-21.45 Kiekko 2000 juniorit

Areena
Lauantai

10.30-13.15 U18 Ipk jäälämpö 10.30

13.15-16.00 U20-Roki

Harjoitushalli
Lauantai

7.45-8.45 Näyhä
9.00-12.00 Taika
12.15-13.15 U9
13.30-14.30 U10
17.45-18.45 Yleisö(Maila)
19.00-20.00 One Timer
20.15-21.30 Kiekko-2000

Areena
Sunnuntai

9.00-11.00 Taika
11.15-14.00 kausikorttilaiset maila

14.15-15.15 U13

15.30-16.30 U14
17.00-17.45 Luistelukoulu alkaa syyskuu 12.
17.45-18.30 Kiekkokoulu alkaa syyskuu 12.
18.45-20.00 Jääkotkat
20.15-21.30

Harjoitushalli
Sunnuntai

8.45-10.30 Yleisö mailaton
10.45-11.30
11.30-12.15

15.30- 16.30 tytöt

16.45-17.45 U8
18.00-19.15 Vaihokki/Broilers