VIIKKO 38 14.-20.9.2020


MAANANTAI


AREENA
10.00-11.00 Edustus
14.30-15.30 Sinitakit
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 U16
18.30-19.30 Yleisöluistelu (mailaton)
19.45-20.45
U15
21.00-22:15 Kaupunki
HARKKAHALLI
08.00-10.00 Akatemia 2. aste
15.30-16.30 U10-U12 Tehojää
16.45-17.45 U11/U12
18.00-19.00 MV jää U8-U13
19.15-20.15 U13/U14
20.30-21.45 Kaupunki

TIISTAI

AREENA
07.15-08.15 Myyntipalvelu J. Lukkari
10.00-11.00 Edustus
13.00-14.45 Akatemia 2. aste
15.00-15.45 Yleisöluistelu (maila)
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 TaiKa
18.30-19.30 TaiKa
19.45-20.45 U20
21.00-22.00 L- Team

HARKKAHALLI
15.30-16.30 Tehojää U13-U14
16.45-17.45 U15
18.00-19.00 U9/u10
19.15-20.15 U16/U18
20.30-21.45 Rakentajat

KESKIVIIKKO

AREENA
7.15-8.15 KaiPr
10.00-11.00 Edustus
16.00-17.00 EDUSTUS
17.15-18.15 Perhejää
18.30-19.30 U20
19.45-20.45 Hokki naiset
21.00-22:15 Harraste vuoro vapaana
HARKKAHALLI
15.30-16.30 Yläkouluakatemia +MV
16.45-17.45 U12/U11
18.00-19.00 U8
19.15-20.15 U13/U14
20.30-21.45 Vaihokki/Broilers

TORSTAI

AREENA
10.00-11.00 Edustus
14.30-15.30 Eagle Boys
16.00-17.00
U16
17.15-18.15 HOKKI - HERMES
18.30-19.30
19.45-20.45
21.00-22.15 Matto Karjalainen
HARKKAHALLI
8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Yläkouluakatemia U16-U14
16.45-17.45 TaiKa
18.00-19.00 U9/U10
19.15-20.15 U20
20.30-21.45 Kiekkokarjut

PERJANTAi

10.00-11.00 Edustus
14.15-15.45 Raja/KaiPr
16.00-17.00 U18
17.15-18.15 U13/U14
18.30-19.30 U11/U12
19.45-20.45 U20
21.00-22.15 Maanrakennus Heikkinen

HARKKAHALLI
15.30.16.30 Kiekkokerho 11-14 Vuotta
16.45-17.45 U15
18.00-19.00 Tyttökiekko
19.15-20.15 Taika
20.30-21.45 Kiekko 2000 juniorit

LAUANTAI

AREENA
11.30-14.15 U18 Hokki - Kärpät team
14.15-16.30 U20 Hokki - Hermes
HARKKAHALLI
07.45-08.45 Myyntipalvelu J. Lukkari
9.00-11.00 Taika
11.15-12.15 Leijonaliiga pelit U9/U10
12.35-13.20 Kiviranta - Lindell U10-U12 2x20min ja Heiskanen - Hintz U10-U12 2x20min pienen kentät pelit
tauko 15min ei jäänajoa
13.35-14.20 Heiskanen - Lindell U10-U12 2x20min ja Kiviranta Hintz U10-U12 2x20min pienen kentät pelit
jäänajo ja tauko n 20min
14.40-15.25 Kiviranta - Heiskanen U10-U12 2x20min ja Lindell- Hintz U10-U12 2x20min pienen kentät pelit
17.45-18.45 Yleisö maila
19.00-20.00 One Timer
20.15-21.30 Kiekko-2000

SUNNUNTAI


AREENA
09.00-11.00 Taika
11.30-14.15
U16 Hokki - IPK
17.00-17.45 LUISTELUKOULU
17.45-18.30 KIEKKOKOULU
18.45-20.00 Jääkotkat
20.15-21.30 VAihokki/Broilers
HARKKAHALLI
8.45-10.00 Yleisö mailaton
12.00-13.30 U12 Hokki - IPK
13.45-16.30 Yleisö kausikorttilaiset (maila)
16.45-17.45 U8
19.30-20.45
Lhc Terra