Viikko 41 11.10-17.10.2021

AREENA
MAANANTAI

10.30-11.30 Edustus
14.30-15.30 Sinitakit
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 U13/U14
18.30-19.30 Yleisöluistelu (mailaton)
19.45-20.45 U16/U15
21.00-22:15 Ville&Väykkä

Harjoitushalli
Maanantai

8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Laukaisemisen tehostaminen u10-u14
16.45-17.45 U11/U12
18.00-19.00 U9/U10
19.15-20.15 U18
20.30-21.45 Kiekkokarjut

Areena
TIISTAI

10.30-11.30 Edustus
15.00-15.45 Yleisöluistelu (maila)
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 TaiKa
18.30-19.30 TaiKa
19.45-20.45 U20
21.00-22.00 L- Team

Harjoitushalli
Tiistai

7.15-8.15 Tiistaiaamun perinteinen
13.15-15.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Tehojää U13-U14
16.45-17.45 Mv u9-u13
18.00-19.00 U15
19.15-20.15 U16
20.30-21.45 Rakentajat

Areena
Keskiviikko

7.15-8.15
10.30-11.30 Edustus

15.00-15.45 Taika
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 Perhejää 
18.15-19.30 U18-Ipk
19.45-20.45
21.00-22:15 Kaupunki

Harjoitushalli
Keskiviikko

15.30-16.30 Yläkouluakatemia/ mv
16.45-17.45 U16/U15
18.00-19.00 U8
19.15-20.15 U11/U12
20.30-21.45 Vaihokki/Broilers

Areena
TORSTAI

10.30-11.30 Edustus
14.30-15.30 Eagle Boys
16.00-17.00 U20
17.15-18.15 Taika
18.30-19.30 U14
19.45-20.45 U18
21.00-22.15 Matto Karjalainen

Harjoitushalli
Torstai

8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Tehojää u10/u11/u12
16.45-17.45 U11/U12
18.00-19.00 U9/U10
19.15-20.15 U13
20.30-21.45 Kiekkokarjut

Areena
PERJANTAI

10.00-10.30 Edustus
14.15-15.45 Raja/KaiPr
16.00-17.00 U14
17.15-18.15 U18
18.30-19.30 U20
19.45-20.45 U13
21.00-22.15 Maanrakennus Heikkinen

Harjoitushalli
Perjantai

15.30.16.30 Kiekkokerho 10- 14- vuotiaille, ei lisenssiharrastajille

16.45-17.45 U9/U10
18.00-19.00 Tyttökiekko
19.15-20.15 Taika
20.30-21.45 Kiekko 2000 juniorit

Areena
LAUANTAI

9.45-10.15 Edustus

10.15-12.45 U16- Kalpa ak 

12.45-15.30 U18-S-Kiekko

15.30-19.45 HOKKI-K-Vantaa

Harjoitushalli
LAUANTAI

7.45-8.45 Näyhä
9.00-12.00 Taika

12.15-13.45 U12-Cobrat

15.00-16.00 U20

16.30-17.30 Kausikortti(mailavuoro)

17.45-18.45 Yleisö maila
19.00-20.00 One Timer
20.15-21.30 Kiekko-2000

Areena
Sunnuntai

9.00-11.00 Taika

14.00-16.45 U20-Jokipojat

16.45-19.30 U18-Roki

17.00-17.45  EI LUISTELUKOULUA!!!! Hyvää syyslomaa

17.45-18.30 EI KIEKKOKOULUA!!!! Hyvää Syyslomaa

19.45-21.00 Jääkotkat

Harjoitushalli
Sunnuntai

8.45-10.30 Yleisö mailaton

10.45-11.45 perhejää 2. EI PERHEJÄÄTÄ hyvää syyslomaa!!!

13.45-15.15 U13-Cowboys

15.30-16.30 Tytöt
16.45-17.45 U8
18.00-19.15 Vaihokki/Broilers

19.30-20.45 Lhc Terra