Viikko 43 25.10-31.10.2021

AREENA
MAANANTAI

10.30-11.30 Edustus
14.30-15.30 Sinitakit
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 U13/U14
18.30-19.30 Yleisöluistelu (mailaton)
19.45-20.45 U16/U15
21.00-22:15 Ville&Väykkä

Harjoitushalli
Maanantai

8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Laukaisemisen tehostaminen u10-u14
16.45-17.45 U11/U12
18.00-19.00 U9/U10
19.15-20.15 U18
20.30-21.45 Kiekkokarjut

Areena
TIISTAI

10.30-11.30 Edustus
15.00-15.45 Yleisöluistelu (maila)
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 TaiKa
18.30-19.30 TaiKa
19.45-20.45 U20
21.00-22.00 L- Team

Harjoitushalli
Tiistai

7.15-8.15 Tiistaiaamun perinteinen
13.15-15.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Tehojää U13-U14
16.45-17.45 U16
18.00-19.00 U15
19.15-20.15 Mv DEMOJÄÄ SJL Koulutus
20.30-21.45 Rakentajat

Areena
Keskiviikko

7.15-8.15
10.30-11.30 Edustus

15.00-15.45 Taika
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 perhejää
18.15-21.00 U20 -Ipk
19.45-20.45
21.15-22:15 Kaupunki

Harjoitushalli
Keskiviikko

15.30-16.30 Yläkouluakatemia/ mv
16.45-17.45 U16/U15
18.00-19.00 U8
19.15-20.15 U11/U12
20.30-21.45 Vaihokki/Broilers

Areena
TORSTAI

10.00-11.30 Edustus
14.30-15.30 Eagle Boys
16.00-17.00 U20
17.15-18.15 Taika
18.30-19.30 U14
19.45-20.45 U18
21.00-22.15 Matto Karjalainen

Harjoitushalli
Torstai

8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Tehojää u10/u11/u12
16.45-17.45 U11/U12
18.00-19.00 U9/U10
19.15-20.15 U13
20.30-21.45 Kiekkokarjut

Areena
PERJANTAI

11.00-11.45 Edustus
14.15-15.45 Raja/KaiPr
16.00-17.00 U14
17.15-18.15 U18
18.30-19.30 U20
19.45-20.45 U13
21.00-22.15 Maanrakennus Heikkinen

Harjoitushalli
Perjantai

15.30.16.30 Kiekkokerho 10- 14- vuotiaille, ei lisenssiharrastajille
16.45-17.45 U13/U14
18.00-19.00 Tyttökiekko
19.15-20.15 Taika
20.30-21.45 Kiekko 2000 juniorit

Areena
LAUANTAI

10.30-11.00 Edustus

12.45-15.30 U16-Roki

15.30-18.15 HOKKI-Keupa

Harjoitushalli
LAUANTAI

7.45-8.45 Näyhä
9.00-12.00 Taika
12.15-17.30 Tytöt pelitälli

17.45-18.45 Yleisö maila
19.00-20.00 One Timer
20.15-21.30 Kiekko-2000

Areena
Sunnuntai

9.00-11.00 Taika

11.30-14.15 U16- Diskos

14.15-17.00 U18- Sport ak

17.00-19.45 U20- Sapko

20.00-21.15 Jääkotkat

Harjoitushalli
Sunnuntai

8.45-10.30 Yleisö mailaton

10.45-11.45 perhejää 2. niille, jotka eivät mahtuneet keskiviikon vuorolle

12.00-13.30 U14 – KKp s

14.15-15.15 tytöt

15.30-16.30 u8

17.00-17.45 LUISTELUKOULU

1745-18.30 Kiekkokoulu
18.45-20.00 Vaihokki/Broilers

20.15-21.30 Lhc Terra