Viikko 49 6.-12.12.2021

YLEISÖVUOROT JA VAPAAVUOROT OVAT AINA MAKSULLISIA, ELLEI TOISIN ILMOITETA. MAKSUNA KÄY LUISTELUUN OIKEUTTAVA KAUSIKORTTI, JOTA MYYDÄÄN KAUKAVEDESSÄ JA KAJAANI INFON KASSALLA KAUPUNGINTALOLLA. HALLILLA MAKSUN VOI SUORITTAA MOBILEPAY-SOVELLUKSELLA, KÄYTTÄMÄLLÄ KOODIA 89284. KAUSIKORTTI TAI MAKSUKUITTI MOBILEPAY-SOVELLUKSESTA ON ESITETTÄVÄ PYYDETTÄESSÄ HALLIMESTARILLE.

AREENA
MAANANTAI

HYVÄÄ ITSENÄISYYSPÄIVÄÄ!!!

Harjoitushalli
Maanantai

HYVÄÄ ITSENÄISYYSPÄIVÄÄ!!!

Areena
TIISTAI

10.30-11.30 Edustus
15.00-15.45 Yleisöluistelu (maila)
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 TaiKa
18.30-19.30 TaiKa
19.45-20.45 U20
21.00-22.00 L- Team

Harjoitushalli
Tiistai

7.15-8.15 Tiistaiaamun perinteinen
13.15-15.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Tehojää U13-U14
16.45-17.45 Mv u9-U13
18.00-19.00 U15
19.15-20.15 U16
20.30-21.45 Rakentajat

Areena
Keskiviikko

7.15-8.15
11.00-11.45 Edustus
16.00-17.00 U20
17.00-20.45 HOKKI-HERMES
18.30-19.30
19.45-20.45
21.00-22:15 Kaupunki

Harjoitushalli
Keskiviikko

15.00-15.45 U18

15.45-16.30 Yläkouluakatemia/ mv(vanhajää)
16.45-17.45 Perhejää HUOM!! harkkahallissa edutuksen pelin vuoksi
18.00-19.00 U8
19.15-20.15 U11/12
20.30-21.45 Vaihokki/Broilers

Areena
TORSTAI

10.00-11.00 Edustus
14.30-15.30 Eagle Boys
16.00-16.45 U18
17.00-18.00 Taika
18.00-20.45 U20-Kärpät ak
19.45-20.45
21.00-22.15 Matto Karjalainen

Harjoitushalli
Torstai

8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Tehojää u10/u11/u12
16.45-17.45 U11/U12
18.00-19.00 U9/U10
19.15-20.15 U14/U13
20.30-21.45 Kiekkokarjut

Harjoitushalli
Perjantai

14.00-15.00 U20

15.15-16.15 Kiekkokerho 11- 14- vuotiaille, ei lisenssiharrastajille alkaa syyskuu3.
16.15-17.00 U18

17.15-18.00 U15/U16

18.15-19.00 Tyttökiekko
19.15-20.15 Taika
20.30-21.45 Kiekko 2000 juniorit

Areena
LAUANTAI

Nuorten Olympialaiset!!HUOLTOA

Harjoitushalli
LAUANTAI

7.15-8.15 Näyhä

9.00-11.00 Taika

11.15- 13.35 U11r- Rjk

13.50-15.10 U11r- Rjk

15.30- 17.30 U15-Kärpät k

17.45-19.15 U13-Kiva ht

Areena
Sunnuntai

Nuorten Olympialaiset!!

LUISTELUKOULU PERUTTU!!!

KIEKKOKOULU PERUTTU!!!

Harjoitushalli
Sunnuntai

8.45-10.45 Taika

Perhejää, niille jotka eivät mahtuneet keskiviikon vuorolle PERUTTU!!!

11.00-12.20 U14r- Ahmat V

12.35-13.55 U12-Rjk

14.10-15.30 U14r-Ahmat o

15.45-17.45 U15-Kärpät

18.00-19.15 Vaihokki/Broilers

19.30-20.45 Lhc Terra