Viikko 50 13.12-19.12.2021

YLEISÖVUOROT JA VAPAAVUOROT OVAT AINA MAKSULLISIA, ELLEI TOISIN ILMOITETA. MAKSUNA KÄY LUISTELUUN OIKEUTTAVA KAUSIKORTTI, JOTA MYYDÄÄN KAUKAVEDESSÄ JA KAJAANI INFON KASSALLA KAUPUNGINTALOLLA. HALLILLA MAKSUN VOI SUORITTAA MOBILEPAY-SOVELLUKSELLA, KÄYTTÄMÄLLÄ KOODIA 89284. KAUSIKORTTI TAI MAKSUKUITTI MOBILEPAY-SOVELLUKSESTA ON ESITETTÄVÄ PYYDETTÄESSÄ HALLIMESTARILLE.

AREENA
MAANANTAI

Nuorten Olympialaiset!!!

Harjoitushalli
Maanantai

8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.00-15.45 laukaisemisen tehostaminen U10-U14(PERUTTU)
16.00-17.00 Edustus

17.15-18.00 U9/U10
18.15-19.00 U11/U12
19.15-20.00 U18

20.15-21.00 U16/U15

Areena
TIISTAI

Nuorten Olympialaiset!!!

Harjoitushalli
Tiistai

7.15-8.15 Tiistaiaamun perinteinen

10.30-11.30 Edustus
13.15-15.00 Akatemia 2.aste
15.15-16.00 Tehojää U13-U14
16.15-17.00 U13/U14
17.15-18.00 Taika
18.15-19.00 U15/U16

19.15-20.00 U9/U10

20.15-21.00 U20

Areena
Keskiviikko

Nuorten Olympialaiset!!!

Harjoitushalli
Keskiviikko

10.30-11.00 Edustus

14.15-15.00 Taika

15.15-16.00 Akatemia yläkoulu
16.15-17.00 U20
17.15-18.00 Perhejää
18.15-19.00 U8

19.15-20.00 U11/U12

20.15-21.00 U18

Areena
TORSTAI

Nuorten Olympialaiset!!!

Harjoitushalli
Torstai

8.00-10.00 Akatemia 2.aste

10.30-11.00 Edustus

16.00-17.00 U18
17.15-19.15 Taika

19.30-20.30 Hokki naiset

Areena
PERJANTAI

Nuorten Olympialaiset!!!

Harjoitushalli
Perjantai

9.30-10.15 Edustus

13.00-16.15 Nuorten olympialaiset
16.30-17.15 U16/U15
17.30-18.15 U20
18.30-19.15 U13/U14

19.30-20.15 Taika

20.15-21.00

Areena
LAUANTAI

11.00-12.00 Taika

14.30-17.15 U18-Hermes

Harjoitushalli
LAUANTAI

7.45-8.45 Näyhä
9.00-11.00 Taika
11.15-13.15 U9 leijonaliiga

13.30-17.45  U8 leijonaliiga
19.00-20.00 One Timer
20.15-21.30 Kiekko-2000

Areena
Sunnuntai

9.00-11.00 Taika

11.15-12.45 Pelitälli U14

13.00-14.30 Pelitälli U14

14.45-16.00 Pelitälli U14

17.00-17.45 LUISTELUKOULU

17.45-18.00 KIEKKOKOULU

19.30-20.45 Jääkotkat

Harjoitushalli
Sunnuntai

8.45-10.30 Yleisö mailaton

10.45-11.45 Perhejää, niille jotka eivät mahtuneet keskiviikon vuorolle

12.00-13.30 Pelitälli U14

13.45-15.15 Pelitälli U14

15.30-17.00 Pelitälli U14

17.15-18.15 U8

18.30-19.45 Vaihokki/Broilers

20.00-21.00 Lhc Terra