Viikko 6 6.2-12.2.2023

Areena
MAANANTAI

10.30-11.30 Edustus

16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 U13/U14
18.30-19.30 Yleisöluistelu (mailaton)
19.45-20.45 U18
21.00-22:15 Kiva Ht

Harjoitushalli
Maanantai

8.00-10.00 Akatemia 2. aste

15.30-16.30 Taika
16.45-17.45 U9/U10
18.00-19.00 Mv:t
19.15-20.15 U11/U12
20.30-21.45 Kiekkokarjut

Areena
TIISTAI

11.00-11.45 Edustus

14.30-15.45 yleisö(maila)

16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 Taika
18.30-19.30 Taika
19.45-20.45 U20
21.00-22:00 L-Team

Harjoitushalli
Tiistai

7.15-8.15 Tiistaiaamun perinteinen

13.15-14.45 Akatemia 2.aste

15.30-16.30 U10-U12 tehojää
16.45-17.45 U11/U12
18.00-19.00 U15
19.15-20.15 U13/U14
20.30-21.45 Rakentajat

Areena
Keskiviikko

10.30-11.30 Edustus

14.45-15.45 Taika

16.00-17.00 U15
17.15-18.15 Kiekkokoulu
18.30-19.30 U20
19.45-20.45 Hokki naiset
21.00-22:15 Kaupunki

Harjoitushalli
Keskiviikko

7.15-8.00 Millog

15.30-16.30 Yläkouluakatemia/ mv
16.45-17.45 U10
18.00-19.00 U8
19.15-20.15 U9
20.30-21.45 Vaihokki/Broilers

Areena
TORSTAI

10.30-11.30 Edustus
14.30-15.30 Eagle Boys
16.00-17.00 U11/U12
17.15-18.15 Taika
18.30-19.30 U20
19.45-20.45 U15
21.00-22.15 Matto Karjalainen

Harjoitushalli
Torstai

8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Tehojää u13
16.45-17.45 U10/U9
18.00-19.30 U14-Sups

20.30-21.45 Kiekkokarjut

Areena
PERJANTAI

10.30-11.30
14.15-15.45 Raja/KaiPr
16.00-17.00 U20
17.15-18.15 U18

18.30-19.30 U15
19.45-20.45 U11/U12

21.00-22.15

Harjoitushalli
Perjantai

15.30.16.30 Kiekkokerho 11- 14- vuotiaille, ei lisenssiharrastajille alkaa syyskuu3.
16.45-17.45 U13/U14
18.00-19.00 Tyttökiekko
19.15-20.15 Taika
20.30-21.45 Kiekko 2000 juniorit

Areena
LAUANTAI

10.15-11.45 U12-Mujk

12.00-13.30 U12-Mujk

13.45-15.15 U13-Jht

15.30-17.00 U11-Jht

17.00-19.15 U15-S-kiekko jäälämpö

klo 17.00

Harjoitushalli
LAUANTAI

7.45-8.45 Näyhä
9.00-12.00 Taika

12.15-14.15 kausikorttilaiset(mailaton)

14.30-17.30 kausikorttilaiset mailavuoro

17.45-18.45 Yleisö maila
19.00-20.00 One Timer
20.15-21.30 Kiekko-2000

Areena
Sunnuntai

9.00-11.00 Taika

11.15-12.45 U13-Ahmat

15.45-16.45

17.00-17.45  Perhejää

17.45-18.30 LUISTELUKOULU

18.45-20.00 Jääkotkat

20.15-21.30 Lhc Terra

Harjoitushalli
Sunnuntai

9.30-10.30 Yleisö mailaton

10.30-11.45 kausikorttilaiset(mailaton)

11.45-15.00 kausikorttilaiset(maila)

15.30-16.30 Tytöt

16.45-17.45 U8

18.00-19.00 Taika

19.15-20.30 Vaihokki/Broilers