Viikko 14 4.4.-10.4.2022

YLEISÖVUOROT JA VAPAAVUOROT OVAT AINA MAKSULLISIA, ELLEI TOISIN ILMOITETA. MAKSUNA KÄY LUISTELUUN OIKEUTTAVA KAUSIKORTTI, JOTA MYYDÄÄN KAUKAVEDESSÄ JA KAJAANI INFON KASSALLA KAUPUNGINTALOLLA. HALLILLA MAKSUN VOI SUORITTAA MOBILEPAY-SOVELLUKSELLA, KÄYTTÄMÄLLÄ KOODIA 89284. KAUSIKORTTI TAI MAKSUKUITTI MOBILEPAY-SOVELLUKSESTA ON ESITETTÄVÄ PYYDETTÄESSÄ HALLIMESTARILLE.

AREENA
MAANANTAI

11.00-11.45 Edustus
14.30-15.30 Sinitakit
16.00-17.00 U13
17.15-18.15 HOKKI-K-Espoo
18.30-19.30
19.45-20.45
21.00-22:15 Ville&Väykkä

Harjoitushalli
Maanantai

8.00-10.00

15.30-16.30 Laukaisemisen tehostaminen u10-u14
16.45-17.45 U11/U12
18.00-19.00 U9/U10
19.15-20.15

20.30-21.45 Kiekkokarjut

Areena
TIISTAI

10.00-11.00 Edustus
15.00-15.45 Yleisöluistelu (maila)
16.00-17.00 U14
17.15-21.00 TaiKa kevätnäytös
18.30-19.30
19.45-20.45
21.00-22.00 L- Team

Harjoitushalli
Tiistai

7.15-8.15 Tiistaiaamun perinteinen

13.15-15.00
15.30-16.30 Tehojää U13-U14
16.45-17.45 Mv u9-U13
18.00-19.00 U13
19.15-20.15
20.30-21.45 Rakentajat

Areena
Keskiviikko

7.15-8.15
11.00-11.45 Edustus
16.00-17.00 u20 moket
17.15-18.15 U11
18.30-19.30 U14
19.45-20.45 Hokki Naiset
21.00-22:15 Kaupunki

Harjoitushalli
Keskiviikko

15.30-16.30 Yläkouluakatemia/ mv
16.45-17.45 U18
18.00-19.00 U8(vanhajää)
19.15-20.15 U12

20.30-21.45 Vaihokki/Broilers

Areena
TORSTAI

10.30-11.30
14.30-15.30 Eagle Boys
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 Taika
18.30-19.30 U20
19.45-20.45 U14
21.00-22.15 Matto Karjalainen

Harjoitushalli
Torstai

8.00-10.00
15.30-16.30 Tehojää u10/u11/u12
16.45-17.45 U11/U12
18.00-19.00 U9/U10
19.15-20.15 U13
20.30-21.45 Kiekkokarjut

Areena
PERJANTAI

11.00-11.45 Edustus
14.15-15.45 Raja/KaiPr
16.00-17.00 U18
17.15-18.15 HOKKI-K-Espoo
18.30-19.30
19.45-20.45
21.00-22.15 Maanrakennus Heikkinen

Harjoitushalli
Perjantai

15.30.16.30 Kiekkokerho 11- 14- vuotiaille, ei lisenssiharrastajille
16.45-17.45 U9/U10

18.00-19.00 Tyttökiekko
19.15-20.15 Taika
20.30-21.45 Kiekko 2000 juniorit

Areena
LAUANTAI

10.00-11.00 Edustus

Harjoitushalli
LAUANTAI

7.45-8.45 Näyhä
9.00-12.00 Taika

12.15-13.15 Kausikorttilaiset (mailaton)

13.30-17.00 Kausikorttilaiset(maila)

17.45-18.45 Yleisö(maila)
19.00-20.00 One Timer
20.15-21.30 Kiekko-2000

Areena
Sunnuntai

9.00-11.00 Taika

11.15-12.15 Edustus

12.30-13.30 u11 luistelu

15.00-16.00 U18 easyhockey

19.30-20.45 Jääkotkat

Harjoitushalli
Sunnuntai

8.45-10.30 Yleisö mailaton

10.45-11.45 Perhejää, niille jotka eivät mahtuneet keskiviikon vuorolle

12.00-13.00 Kausikorttilaiset (mailaton)

13.00-15.15 Kausikorttilaiset(maila)

15.30-16.30 Tytöt

16.45-17.45 U8

18.00-19.15 Vaihokki/Broilers

19.30-20.45 Lhc Terra