Viikko 34 21.8.-27.8.2023 JÄÄKAUSI ALKAA(VUOROIHIN VOI TULLA MUUTOKSIA!!! esim. harjoitusotteluiden vuoksi)
YLEISÖVUOROT JA VAPAAVUOROT OVAT AINA MAKSULLISIA, ELLEI TOISIN ILMOITETA. MAKSUNA KÄY LUISTELUUN OIKEUTTAVA KAUSIKORTTI, JOTA MYYDÄÄN KAUKAVEDESSÄ JA KAJAANI INFON KASSALLA KAUPUNGINTALOLLA. HALLILLA MAKSUN VOI SUORITTAA MOBILEPAY-SOVELLUKSELLA, KÄYTTÄMÄLLÄ KOODIA 89284. KAUSIKORTTI TAI MAKSUKUITTI MOBILEPAY-SOVELLUKSESTA ON ESITETTÄVÄ PYYDETTÄESSÄ HALLIMESTARILLE. MAILAVUOROLLE OMAT KIEKOT MUKAAN!!
Areena
MAANANTAI
10.30-11.30 Edustus
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 U13/U14
18.30-19.30 Yleisöluistelu (mailaton)
19.45-20.45 U16/U15
21.00-22:15 Kaupunki
Harjoitushalli
Maanantai
8.00-10.00 Akatemia 2. aste
15.30-16.30 Taika
16.45-17.45 Taika
18.00-19.00 Mv:t
19.15-20.15 U11/U12
20.30-21.45 Kiekkokarjut
Areena
TIISTAI
10.30-11.30 Edustus
16.00-16.45 U20
16.45-20.30 HOKKI-HERMES(OTTELU ALKAA 18.00)
18.30-19.30
19.45-20.45
21.00-22:15 L-Team
Harjoitushalli
Tiistai
7.15-8.15 Tiistaiaamun perinteinen
15.30-16.30 Yläkouluakatemia/ mv
16.45-17.45 Taika
18.00-19.00 Taika
19.15-20.15 U18
20.30-21.45 Rakentajat
Areena
Keskiviikko
8.00-10.00 2.aste akatemia
10.30-11.30 Edustus
14.30-15.30 Taika
16.00-17.00 U13/U14
17.15-18.15 U18
18.15-21.00 U20-ROKI
19.45-20.45
21.00-22:15 Kiva HT
Harjoitushalli
Keskiviikko
7.15-8.00 Millog
15.30-16.30 U10-U12 tehojää
16.45-17.45 U11
18.00-19.00 U8/U9 Kaverikiekko
19.15-20.15 U15ya
20.30-21.45 Vaihokki/Broilers
Areena
TORSTAI
10.30-11.30 Edustus
14.30-15.30 Eagle Boys
16.00-17.00 U20
17.15-18.15 Taika
18.30-19.30 U12
19.45-20.45 U18
21.00-22.15 Matto Karjalainen
Harjoitushalli
Torstai
8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Tehojää u13/u14
16.45-17.45 U13/U14
18.00-19.00 U10 Kaverikiekko
19.15-20.15 Naiset
20.30-21.45 Kiekkokarjut
Areena
PERJANTAI
10.30-11.30 Edustus
14.15-15.45 Raja/KaiPr
16.00-17.00 U16
17.15.18.15 U15
18.30-19.30 U18
19.45-20.45 Kiva HT
21.00-22.15
Harjoitushalli
Perjantai
15.30-16.30 Kiekkokerho 11- 14- vuotiaille, ei lisenssiharrastajille
16.45-17.45 U11/U12
18.00-19.00 Tytöt Kaverikiekko
19.15-20.15 U13/U14
20.30-21.45 Kiekko 2000 juniorit
AREENA
Lauantai
11.30-13.00 U13-Sups
13.00-15.45 U18-Kalpa ak
Harjoitushalli
Lauantai
7.45-8.45 Teppo Näyhä
9.00-12.00 Taika
12.15-13.45 U14-Tuki
14.00-16.00 Taika
15.30-17.30 kausikorttilaiset (maila)
17.45-18.45 Yleisö(maila)
19.00-20.00 One Timer
20.15-21.30 Kiekko 2000
AREENA
Sunnuntai
9.00-10.00 Taika
12.00-14.00 Taika
15.15-16.15 U11/U12
16.30-17.30 U13/U14
18.45-20.00 Jääkotkat
20.15-21.30 Terra
Harjoitushalli
Sunnuntai
8.45-10.30 Yleisö(mailaton)
10.45-11.45 kausikorttilaiset(mailaton)
12.00-14.00 kausikorttilaiset (maila)
14.15-15.15 U10
15.30-16.30 Tytöt/tyttökiekkokoulu
16.30-17.30 U8/U9(vanhajää)
17.45-18.45 Taika
18.45-19.45 Taika
20.00-21.15 Vaihokki/Broilers