Viikko 46 15.-21.11.2021

YLEISÖVUOROT JA VAPAAVUOROT OVAT AINA MAKSULLISIA, ELLEI TOISIN ILMOITETA. MAKSUNA KÄY LUISTELUUN OIKEUTTAVA KAUSIKORTTI, JOTA MYYDÄÄN KAUKAVEDESSÄ JA KAJAANI INFON KASSALLA KAUPUNGINTALOLLA. HALLILLA MAKSUN VOI SUORITTAA MOBILEPAY-SOVELLUKSELLA, KÄYTTÄMÄLLÄ KOODIA 89284. KAUSIKORTTI TAI MAKSUKUITTI MOBILEPAY-SOVELLUKSESTA ON ESITETTÄVÄ PYYDETTÄESSÄ HALLIMESTARILLE.

AREENA
MAANANTAI

10.30-11.30 Edustus
14.30-15.30 Sinitakit
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 U13/U14
18.30-19.30 Yleisöluistelu (mailaton)
19.45-20.45 U16/U15
21.00-22:15 Ville&Väykkä

Harjoitushalli
Maanantai

8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Laukaisemisen tehostaminen u10-u14
16.45-17.45 U11/U12
18.00-19.00 U9/U10
19.15-20.15 U18
20.30-21.45 Kiekkokarjut

Areena
TIISTAI

10.30-11.30 Edustus
15.00-15.45 Yleisöluistelu (maila)
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 TaiKa
18.30-19.30 TaiKa
19.45-20.45 U20
21.00-22.00 L- Team

Harjoitushalli
Tiistai

7.15-8.15 Tiistaiaamun perinteinen
13.15-15.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Tehojää U13-U14
16.45-17.45 Mv u9-U13
18.00-19.00 U15
19.15-20.15 U16
20.30-21.45 Rakentajat

Areena
Keskiviikko

7.15-8.15
10.30-11.30 Edustus
16.00-17.00
17.15-18.15 Perhejää
18.30-19.30 U20
19.45-20.45 Hokki Naiset
21.00-22:15 Kaupunki

Harjoitushalli
Keskiviikko

9.30-10.15 Sinilintu

15.30-16.30 Yläkouluakatemia/ mv
16.45-17.45 U16
18.00-19.00 U8
19.15-20.15 U11/12
20.30-21.45 Vaihokki/Broilers

Areena
TORSTAI

10.00-11.00 Edustus
14.30-15.30 Eagle Boys
16.00-17.00 U20
17.15-18.15 Taika
18.30-19.30 U13
19.45-20.45 U18
21.00-22.15 Matto Karjalainen

Harjoitushalli
Torstai

8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Tehojää u10/u11/u12
16.45-17.45 U11/U12
18.00-19.00 U9/U10
19.15-20.15 U14
20.30-21.45 Kiekkokarjut

Areena
PERJANTAI

11.00-11.45
14.15-15.45 Raja/KaiPr
16.00-17.00 U14
17.15-18.15 U18
18.30-19.30 U20
19.45-20.45 U13
21.00-22.15 Maanrakennus Heikkinen

Harjoitushalli
Perjantai

9.00-10.00 Mansikkapolku

15.30.16.30 Kiekkokerho 11- 14- vuotiaille, ei lisenssiharrastajille alkaa syyskuu3.
16.45-17.45 U9/U10

18.00-19.00 Tyttökiekko
19.15-20.15 Taika
20.30-21.45 Kiekko 2000 juniorit

Areena
LAUANTAI

9.30-13.30 U9 LEIJONALIIGA

13.45-16.15 U18-TPS Ak

17.00-20.00 U20-K-Vantaa

Harjoitushalli
LAUANTAI

7.45-8.45 Näyhä
9.00-10.00 Taika
10.15-14.15 U8 leijonaliiga

14.30-18.30 U10 leijonaliiga
19.00-20.00 One Timer
20.15-21.30 Kiekko-2000

Areena
Sunnuntai

9.00-11.00 Taika

11.15-12.45 U13-Kiva HT /Vts

12.45-15.30 U18-Ässät Ak 

15.30-18.45 U20-Jokipojat 

19.30-20.45 Jääkotkat

Harjoitushalli
Sunnuntai

8.45-10.30 Yleisö mailaton

10.45-11.45 Perhejää, niille jotka eivät mahtuneet keskiviikon vuorolle

12.00-12.45 LUISTELUKOULU

12.45-13.30 KIEKKOKOULU

13.45-15.15 U14r-Yjk

16.15-17.45 U12-Kkp

18.00-19.15 Vaihokki/Broilers

19.30-20.45 Lhc Terra