Viikko 7 14.2.-20.2.2022

AREENA
MAANANTAI

10.30-11.30 Edustus
14.30-15.30 Sinitakit
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 U14/U13
18.30-19.30 Yleisöluistelu (mailaton)
19.45-20.45 U16/U15
21.00-22:15 Ville&Väykkä

Harjoitushalli
Maanantai

8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Laukaisemisen tehostaminen u10-u14
16.45-17.45 U11/U12
18.00-19.00 U9/U10
19.15-20.15 U18
20.30-21.45 Kiekkokarjut

Areena
TIISTAI

11.00-11.45 Edustus
15.00-15.45 Yleisöluistelu (maila)
16.00-17.00 U20

17.00-18.15 HOKKI-Keupa ht
18.30-19.30
19.45-20.45
21.00-22.00 L- Team

Harjoitushalli
Tiistai

7.15-8.15 Tiistaiaamun perinteinen
13.15-15.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Tehojää U13-U14
16.45-17.45 Taika

18.00-19.00 Taika
19.15-20.15 U16/U15
20.30-21.45 Rakentajat

Areena
Keskiviikko

7.15-8.15
10.30-11.30 Edustus

14.45-15.45 Taika
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 PERHEJÄÄ
18.30-19.30 U20
19.45-20.45 Hokki Naiset
21.00-22:15 Kaupunki

Harjoitushalli
Keskiviikko

15.30-16.30 Yläkouluakatemia/ mv
16.45-17.45 U16/U15
18.00-19.00 U8
19.15-20.15 U11/12
20.30-21.45 Vaihokki/Broilers

Areena
TORSTAI

10.00-11.00 Edustus
14.30-15.30 Eagle Boys
16.00-17.00 U20
17.15-18.15 Taika
18.30-19.30 U13
19.45-20.45 U18
21.00-22.15 Matto Karjalainen

Harjoitushalli
Torstai

8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Tehojää u10/u11/u12
16.45-17.45 U11/U12
18.00-19.00 U9/U10
19.15-20.15 U14
20.30-21.45 Kiekkokarjut

Areena
PERJANTAI

1100-11.45
14.15-15.45 Raja/KaiPr
16.00-17.00 U20
17.15-18.15 U18
18.30-19.30 U13
19.45-20.45 U14
21.00-22.15 Maanrakennus Heikkinen

Harjoitushalli
Perjantai

15.30.16.30 Kiekkokerho 11- 14- vuotiaille, ei lisenssiharrastajille alkaa syyskuu3.
16.45-17.45 U9/U10
18.00-19.00 Tyttökiekko
19.15-20.15 Taika
20.30-21.45 Kiekko 2000 juniorit

Areena
LAUANTAI

10.00-11.00 U9

11.15-12.15 U8

13.45-16.00 U15-Roki

16.00-18.45 U20-Viikingit

Harjoitushalli
LAUANTAI

7.45-8.45 Näyhä
9.00-12.00 Taika
12.30-13.30 kausikorttilaiset mailaton
13.45-17.30 kausikortti maila

17.45-18.45 Yleisö maila
19.00-20.00 One Timer
20.15-21.30 Kiekko-2000

Areena
Sunnuntai

9.00-11.00 Taika

12.15-15.00 U20-Tps ak

15.15-16.45 U13-Kkp v

17.00-17.45 LUISTELUKOULU 

17.45-18.30 KIEKKOKOULU 

19.30-20.45 Jääkotkat

Harjoitushalli
Sunnuntai

8.45-10.30 Yleisö mailaton

10.30-11.15 Perhejää 2. Niille jotka eivät mahtuneet keskiviikon vuorolle

11.25-12.45 U11r- K-Laser v

13.00.-14.30 U11w-Kkp v

15.15-16.35 U11r-K-Laser m

16.50-18.15 Kkp p- U11w

18.30-19.45 Vaihokki/Broilers

20.00-21.15 Lhc Terra