Viikko 12 21.3-27.3.2022

YLEISÖVUOROT JA VAPAAVUOROT OVAT AINA MAKSULLISIA, ELLEI TOISIN ILMOITETA. MAKSUNA KÄY LUISTELUUN OIKEUTTAVA KAUSIKORTTI, JOTA MYYDÄÄN KAUKAVEDESSÄ JA KAJAANI INFON KASSALLA KAUPUNGINTALOLLA. HALLILLA MAKSUN VOI SUORITTAA MOBILEPAY-SOVELLUKSELLA, KÄYTTÄMÄLLÄ KOODIA 89284. KAUSIKORTTI TAI MAKSUKUITTI MOBILEPAY-SOVELLUKSESTA ON ESITETTÄVÄ PYYDETTÄESSÄ HALLIMESTARILLE.

AREENA
MAANANTAI

Nuorten Olympialaiset!!!

Harjoitushalli
Maanantai

8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.00-15.45 laukaisemisen tehostaminen U10-U14
16.00-17.00

17.15-18.00 U9/U10
18.15-19.00 U11/U12
19.15-20.00 U13/U14

20.15-21.00 U16/U15/U18

Areena
TIISTAI

Nuorten Olympialaiset!!!

Harjoitushalli
Tiistai

7.15-8.15 Tiistaiaamun perinteinen

10.30-11.30

13.15-15.00 Akatemia 2.aste
15.15-16.00 Tehojää U13-U14
16.15-17.00 U9/U10
17.15-18.00 Taika
18.15-19.00 Taika

19.15-20.00 U15/U16/U18

20.15-21.15 U20

Areena
Keskiviikko

Nuorten Olympialaiset!!!

Harjoitushalli
Keskiviikko

13.00-14.00 Edustus

14.15-15.00 Taika

15.00-15.45  Akatemia yläkoulu(vanha jää)
16.00-17.00 U16/U15/U18
17.15-18.00 U20
18.15-19.00 U8

19.15-20.00 U11/U12

20.15-21.15 U14

Areena
TORSTAI

Nuorten Olympialaiset!!!

Harjoitushalli
Torstai

8.00-10.00 Akatemia 2.aste

10.30-11.30 Edustus

14.45- 15.45 tehojää u10/u11/u12

16.00-17.00 U13

17.15-18.30 Taika

18.45-19.30 U9/U10

19.30-20.30 Hokki naiset

Areena
PERJANTAI

Nuorten Olympialaiset!!!

Harjoitushalli
Perjantai

9.30-10.15 Edustus

16.00-17.00 U16/U15/U18
17.15-18.15 U20
18.30-19.30 U13/u14

19.45-20.45 Taika

Areena
LAUANTAI

10.30-11.30 Edustus

11.45-14.30 U16-Jovi

14.45-16.15 U12-Kärpät

16.30-18.00 U14-Rjk/Pjk

18.00-20.30 U20-Heki

Harjoitushalli
LAUANTAI

7.45-8.45 Näyhä
9.00-12.00 Taika

12.15-13.15 kausikorttilaiset (mailaton)

13.15-17.15 kausikorttilaiset(maila)

20.15-21.30 Kiekko-2000
19.00-20.00 One Timer
17.45-18.45 Yleisö(maila)

Areena
Sunnuntai

9.00-11.00 Taika

11.15-12.15 Edustus

13.00-15.45 U16-Grifk

17.00-17.45 LUISTELUKOULU

17.45-18.30 KIEKKOKOULU

19.30-20.45 Jääkotkat

Harjoitushalli
Sunnuntai

8.45-10.30 Yleisö mailaton

10.45-11.45 Perhejää, niille jotka eivät mahtuneet keskiviikon vuorolle

12.00-13.00 kausikorttilaiset(mailavuoro)

13.00-14.00 Easyhockey u18(vanhajää)

14.15-15.00 Tytöt

15.15-16.35 U14-Jht

16.45-17.45 U8

18.00-19.15 Vaihokki/Broilers

19.30-20.45 Lhc Terra