Viikko 9 27.2-.5.3.2023

Areena
MAANANTAI

10.30-11.30 Edustus

16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 U20
18.30-19.30 Yleisöluistelu (mailaton)
19.45-20.45 U18
21.00-22:15 Kiva Ht

Harjoitushalli
Maanantai

8.00-10.00 Akatemia 2. aste

15.30-16.30 Taika
16.45-17.45 U13/U14
18.00-19.00 Mv:t
19.15-20.15 U11/U12
20.30-21.45 Kiekkokarjut

Areena
TIISTAI

10.30-11.30 Edustus

14.30-15.45 yleisö(maila)

16.00-17.00 U9/U10
17.15-18.15 Taika
18.30-19.30 Taika
19.45-20.45 U20
21.00-22:00 L-Team

Harjoitushalli
Tiistai

7.15-8.15 Tiistaiaamun perinteinen

13.15-14.45 Akatemia 2.aste

15.30-16.30 U10-U12 tehojää
16.45-17.45 U11/U12
18.00-19.00 U15
19.15-20.15 U13/U14
20.30-21.45 Rakentajat

Areena
Keskiviikko

11.00-11.45

14.45-15.45 Taika

16.00-17.00
17.15-18.15 Kiekkokoulu
18.30-19.30 U20
19.45-20.45 Naiset
21.00-22:15 Kaupunki

Harjoitushalli
Keskiviikko

7.15-8.00 Millog

15.30-16.30 Yläkouluakatemia/ mv
16.45-17.45 U10
18.00-19.00 U8
19.15-20.15 U9
20.30-21.45 Vaihokki/Broilers

Areena
TORSTAI

10.30-11.30
14.30-15.30 Eagle Boys
16.00-17.00 Edustus
17.15-18.15 Taika
18.30-19.30 U20
19.45-20.45 U15
21.00-22.15 Matto Karjalainen

Harjoitushalli
Torstai

8.00-10.00 Akatemia 2.aste
15.30-16.30 Tehojää u13/u14
16.45-17.45 U9
18.00-19.00 U18
19.15-20.15 U11/U12
20.30-21.45 Kiekkokarjut

Areena
PERJANTAI

11.00-11.45 Edustus
14.15-15.45 Raja/KaiPr
16.00-17.00 U20
17.15-21.00 HOKKI-Zemgale
18.30-19.30

19.45-20.45

21.00-22.15

Harjoitushalli
Perjantai

15.30.16.30 Kiekkokerho 11- 14- vuotiaille, ei lisenssiharrastajille alkaa syyskuu3.
16.45-17.45 U18
18.00-19.00 Tyttökiekko
19.15-20.15 Taika
20.30-21.45 Kiekko 2000 juniorit

Areena
LAUANTAI

9.00-10.00

10.30-11.30 u12 tytöt- Kalpa

11.45-12.45 u12Kalpa- Jokipojat

13.00-14.00 U12-Jokipojat

15.00-18.00 U20 -Koovee

18.30-22.30 HOKKI-Zemgale

Harjoitushalli
LAUANTAI

7.45-8.45 Näyhä
9.00-12.00 Taika

13.30-14.45 kausikorttilaiset(mailaton)

15.15-17.30 kausikorttilaiset mailavuoro

17.45-18.45 Yleisö maila
19.00-20.00 One Timer
20.15-21.30 Kiekko-2000

Areena
Sunnuntai

9.00-10.45 Taika

10.45-13.30 U18- Ipk

13.30-16.45 U20-Saipa

17.00-17.45  Perhejää

17.45-18.30 LUISTELUKOULU

18.45-20.00 Jääkotkat

20.15-21.30 Lhc Terra

Harjoitushalli
Sunnuntai

9.30-10.30 Yleisö mailaton

10.45-11.45 kausikorttilaiset(mailaton)

11.45-14.00 kausikorttilaiset mailavuoro

14.15- 15.15 U9

15.30-16.30 Tytöt

16.45-17.45 U8

18.00-19.00 Taika

19.15-20.30 Vaihokki/Broilers